Wie is wie?

Beleidsorgaan

Katrien Nelissen
Algemeen Directeur
katrien.nelissen@wzchhart.be
055 33 48 61

Cynthia Goderis
Directeur zorg
cynthia.goderis@wzchhart.be
055 23 17 75

Saveyn Marc
Administratief directeur
marc.saveyn@wzchhart.be
055 33 48 63

Wie is wie

Kim Clinquant
Stafmedewerker zorgbeleid
kim.clinquant@wzchhart.be
055 33 48 64

Aicha Kaddachi
Leefgroepverantwoordelijke
aicha.kaddachi@wzchhart.be
055 33 48 71

Karolien Larno
Leefgroepverantwoordelijke
karolien.larno@wzchhart.be
055 33 48 72

Murielle Depaepe
Leefgroepverantwoordelijke
murielle.depaepe@wzchhart.be
055 33 48 69

Christel De Poortere
Leefgroepverantwoordelijke
christel.depoortere@wzchhart.be
055 23 17 76

Leen Messiaen
Diensthoofd KIERA (Kiné, Ergo, Animatie)
en DVC De Hoektoren
leen.messiaen@wzchhart.be
055 23 17 78

Tony Commerman
Diensthoofd technische dienst
Preventieadviseur
tony.commerman@wzchhart.be
055 33 48 75

Martine Saveyn
Diensthoofd onderhoud,
linnen en magazijn
martine.saveyn@wzchhart.be
055 33 48 61

Dominique Uytterhaegen
Diensthoofd keuken
dominique.uytterhaegen@wzchhart.be
055 33 48 73

Els Malfait
Sociaal assistent
els.malfait@wzchhart.be
055 33 48 70

Sophie Hove
Directieassistente – onthaal – aankopen
sophie.hove@wzchhart.be
055 33 48 61

Nadine De Vos
Administratief Medewerker
boekhouding – personeel
nadine.devos@wzchhart.be
055 33 48 60

Isabelle Derveaux
Adm. Medewerker onthaal – facturatie
isabelle.derveaux@wzchhart.be
055 33 48 62

Ann Vanden Daele
Referente dementie
ann.vandendaele@wzchhart.be
055 33 48 74

Ann-Valerie Versluys
Comfortzorgcoördinator
annevalerie.versluys@wzchhart.be
055 33 48 74

Eva Vanderschaeve
Diëtist
eva.vanderschaeve@wzchhart.be
055 33 48 73

Ons aanbod

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart